Twoje wypielęgnowane włosy są naszą wizytówką.

 

Koloryzacja i balayage włosów

Dbamy o nasz profesjonalizm. Dzięki cyklicznym szkoleniom z koloryzacji podnosimy nasze kwalifikacje. Naszym klientom oferujemy pełną paletę kolorów L`Oreal Professionnel  jak również paletę farb Davines. w których wykorzystuje się innowacyjny system sprawiający, że kolor jest niezwykle trwały, a włosy mają wyjątkowy połysk i są intensywnie wypielęgnowane . Każdą koloryzację łączymy ze staranną pielęgnacją .Dbamy o to byś była niepowtarzalna, oryginalna, a zrazem bardzo naturalna.

 

Tworzenie fryzur ,strzyżenie,modelowanie.

Regularne podcinanie włosów wzmacnia je, nadaje kształt fryzurze, dzięki czemu włosy znacznie łatwiej się układają. Potrafimy sprawić aby każda nasza klientka cieszyła się z dobrze dobranej fryzury. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie a nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra fryzjerów stanowi gwarancje profesjonalnego wykonania strzyżenia. Uczestniczymy w szkoleniach prowadzonych przez londyńską Akademię Allilon. Jak również w pokazach fryzjerskich i premierach trendów  w Polsce i na świecie.

 

Fryzury ślubne i okazyjne

Ślub to jeden z ważniejszych dni w życiu każdej kobiety. Fryzura jest istotnym elementem stylizacji Panny Młodej,w dniu ślubu czeka ja wiele wyzwań więc musi czuć się pięknie i komfortowo. Dlatego tak ważna jest wcześniejsza wizyta w salonie tz. fryzura próbna, dzięki której możemy dobrać fryzurę odpowiednią do długości włosów,welonu,dodatków i kreacji ślubnej.

 

Zabiegi pielęgnacyjne

Dbamy o włosy naszych klientów. Posiadamy climazon ,pielęgnicę oraz saunę ultradźwiękową z ozonem która wspomaga i wzmacnia procesy pielęgnacyjne. W LaCarre oferujemy duży wybór środków do pielęgnacji różnego rodzaju włosów firm Wella i Davines. Pielęgnację dobieramy indywidualnie dla każdego klienta. Zabiegi regenerująco-kondycjonujące są przez naszych fryzjerów tak zaprojektowane, aby dostarczyć włosom składniki, których najbardziej potrzebują. W naszym salonie można zakupić profesjonalne preparaty do pielęgnacji w domu .